EVENTS

ΔΙΗΜΕΡΙΔΑ ΔΠΜΣ "ΝΑΝΟΪΑΤΡΙΚΗ" ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΥΠΟΤΡΟΦΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ

Wednesday 29 Ιουνίου 2022 ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΚΠΑ
Διημερίδα ΔΠΜΣ "Νανοϊατρική" και Προγράμματος Υποτροφιών Ελληνικής Διασποράς Στάυρος Νιάρχος

Στα πλαίσια εκδηλώσεων του Διατμηματικού Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών "Νανοϊατρική" και του Προγράμματος Υποτροφιών της Ελληνικής Διασποράς υπό την υποστήριξη του ιδρύματος Σταύρος Νιάρχος, διοργανώνεται στις 29 και 30 Ιουνίου2022 και ώρες 15.00-18.00 διημερίδα με θέμα: "e-health, νανοτεχνολογία και φορητές διαγνωστικές συσκευές στη μοντέρνα κλινική πράξη".

Η διημερίδα θα διεξαχθεί με φυσική παρουσία στην Ιατρική Σχολή του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Μικράς Ασίας 75, Γουδί), στο Αμφιθέατρο Φυσιολογίας "Γ. Κοτζιάς" (Κτήριο 15). Επισυναπτόμενο θα βρείτε το πρόγραμμα των ομιλιών της διημερίδας.

Η παρουσία σας θα μας τιμήσει.

Ευστάθιος Ευσταθόπουλος